BC500 Hardcase Çanta, Dayanıklı Su Geçirmez Taşıma Çantası

BC500 Hardcase Çanta, Dayanıklı Su Geçirmez Taşıma Çantası

Ürün Kodu : 99915446
622,00 TL
562,00 TL %10 İndirimli
Havale/EFT: 505,80 TL


Kolay Değişim
%100 Müşteri Memnuniyeti
Orijinal Ürün
İade Garantisi

- Çantanın içinde bulunan sünger ürüne dahil değildir, ayrıca satın alınmalıdır !! -  
 
Dizaynı ve güçlü yapısı ile toz,su ve nem geçirmez. Zorlu iklim koşullarında darbelere dayanıklıdır.
 
Güçlü kafesli yapı, zor şartlarda gövdeye ekstra güç vermekte, üst üste istifleme yapıldığında ise birbirini tutarak kaymasını engellemektedir.
 
Özel Polipropilen (PP) malzeme yapısı ile daha esnek, daha dayanıklı ve daha hafiftir.
 
Kulpların üretiminde kullanılan Polioksimetilen (POM) malzeme sağlam yapısı ile her türlü zor şartlarda ağır yükleri rahatlıkla taşıyabilir. Üzerine kaplanan TPU malzeme ile elinizin kavramasını sağlar ve ne kadar ıslanırsa ıslansın yumuşak yapısı sayesinde kulp elinizden asla kaymaz. Ayrıca eldivenli kullanım için gerekli boşluğa sahiptir.
 
Kilitli kasa yapısında bulunan conta ile toz, nem, su ve kimyasal maddeler asla içeri giremez. Kasada bulunan hava valfi ile çanta iç basıncını kontrol altında tutabilirsiniz.
 
Çantanın etrafındaki birbirine geçen kilitli kasa yapısı ile çok düşük ve çok yüksek sıcaklıklarda dahi dışardan gelecek her türlü darbeyi absorbe eder ve içerisinde ki koruduğu ürüne gelecek zararları engeller. Askeri Standartlara uygun güçlü iskelet yapısı ve tırnaklı kilit-mandal mekanizması sayesinde sadece sizin açmak istediğinizde açılacaktır.
 
Ekstra güvenlik için tüm modellerinde asma kilit bölümleri bulunmaktadır.
 
İç ölçülerine bağlı olarak; sizin için önemi olan askeri ekipmanların korunmasında, fotoğraf makinası-aksiyon kameraların korunmasında, Lap-top /Drone ların korunmasında, Silah ve mühimmatların korunmasında; size ve koruma altına almak istediğiniz ürünün şekli ve ihtiyacına özel sünger çeşitliliği ile komple çözümler sunar.
 
Dış Ölçüleri :
Uzunluk : 490 mm - Genişlik : 390 mm - Derinlik : 153 mm
 
İç Ölçüleri :
Uzunluk : 460 mm - Genişlik : 330 mm - Derinlik : 130 mm
 
İç hacim : 19,73 Litre
 
Boş Ağırlık : 2,8 kg
 
 
 

FIRSATLAR


KATEGORİDE ÇOK SATANLAR