Garmin eTrex 10 El Tipi GPS

Garmin eTrex 10 El Tipi GPS

Ürün Kodu : 91400078
1.599,66 TL
Havale/EFT: 1.439,69 TL


Kolay Değişim
%100 Müşteri Memnuniyeti
Orijinal Ürün
İade Garantisi

Garmin eTrex 10 El Tipi GPS 

eTrex 10 , eTrex’i mevcut olan en güvenilir GPS aygıtı yapan çekirdek işlevselliği, sağlam kurulum, satın alınabilirlik ve uzun pil ömrü gibi özellikleri bünyesinde barındırır. Kullanıcı arayüzünü geliştirdik ve dünya genelini kapsayan bir veritabanı, kağıtsız yer ön bellek ve omurgaya monte etme aksesuarları için destek özelliklerini ekledik.
 

Yolu Görün
eTrex 10, her aydınlık koşulunda kolayca okunabilen gelişmiş 2.2” lik siyah beyaz görüntüye sahiptir. Hem sağlam hem su geçirmez özelliğe sahip eTrex 10, doğa koşullarına karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ara yüzü sayesinde dış mekanda eğlenmeye daha çok, bilgi edinmek için araştırmalar yapmaya daha az zaman harcayabilirsiniz. Toz, kir, nem ya da su. Bunların hiçbiri bu el GPS'i için önem taşımaz.
 

Tarla (Alan) Ölçümü Yapın
Etrex 10 ile tarla veya herhangi bir alanın ölçümünü yapmak çok kolay. Cihaz elinizdeyken alanını ölçeceğiniz bölgenin çevresinde dolaşmanız yeterlidir. Cihaz size çevresini dolaştığınız bölge alanının kaç m² olduğunu otomatik olarak dijital ekranında gösterecektir. 

Eğlenin
eTrex 10, define avını aktarmak için define avı oyununun GPX dosyalarını destekler. Define avı macerasına başlamak için OpenCaching’i ziyaret edin. eTrex 10, elle girilen koordinatlara ve çıktılara ihtiyaç duymadan, konum, bölge, zorluk dereceleri, ipuçları ve tanımlamaları içeren anahtar bilgileri hafızasına alır ve görüntüler. GPX dosyasını, eTrex 10’unuza kolayca yükleyin ve ava başlayın.
 

Konumunuzu Koruyun
Oldukça hassas WAAS destekli GPS alıcısı ve HotFix uydu tahmin aracıyla, eTrex 10, konumunuzu kolay ve eksiksiz bir şekilde tespit eder. Ayrıca sık bitki örtüsü ya da derin kanyonlarda bile GPS konumunu korur. Derin ormanlık alanlarda, yüksek binaların ya da ağaçların yakınında olsanız bile, ihtiyacınız doğrultusunda yolunuzu bulmanızda eTrex 10 ‘a güvenebilirsiniz.
 

Dünyaya açılın
eTrex aygıtları, hem GPS hem de GLONASS uydularını aynı anda takip edebilen birinci sınıf alıcılardır. GLONASS uydularının, alıcının bir konuma kilitlenmesini sağlaması, GPS’e nazaran yaklaşık %20 daha hızlı gerçekleşir.
 

Bir sonraki Yolculuğunuzu Planlayın
Haritalarınızı, yol noktalarını, rotaları ve izleri görüntülemek ve organize etmek ve bunları Garmin aygıtınıza aktarmak için kullanılan BaseCamp yazılımı ile bir sonraki maceranızı planlayabilirsiniz. Bu ücretsiz yolculuk planlama yazılımı dış hat çizgileri ve yükseklik profilleri de dahil olacak şekilde topografik harita verisini 2 ya da 3 boyutlu olarak bilgisayar ekranınızda görüntüler. Ayrıca, BirdsEye Uydu Resimleri aboneliği ile eşleştirildiğinde, yer etiketi resimlerinin yanı sıra sınırsız sayıda uydu resmi aktarabilir veya bu resimleri belirli yol noktaları ile ilişkilendirebilir.
 

Daha Fazla Uydu Takip Edin
Hem GPS hem de GLONASS uydularını aynı anda takip edebilen birinci sınıf GPS alıcısı sayesinde yolunuzu bulabilirsiniz. İkisini birlikte kullandığınızda, alıcı, konumunuzu hızlıca belirterek, yalnızca GPS’i kullanırken olduğundan 24 uydu fazlasına kilitlenme özelliği kazanır. 
 

Kullanıcı dostu Tasarım
Karmaşıklıkları bir kenara bırakın çünkü kullanışlı navigasyon ekranlarıyla eTrex’in kullanımı çok kolay.
 

Profilinizi Oluşturun 
Her ortam için eTrex ünitenizi özelleştirin. Profiller eTrex ünitesinin oluşturduğunuz farklı yapılandırmalara hızlıca geçmesini sağlar, böylece define avı sırasında ve eve gitmeniz gerektiğinde eTrex üniteniz hiç duraksamayacaktır.
 
Daha Fazla Yerde Daha Fazla Gösterge Paneli
Gösterge panelleri ile sıkça kullanılan uygulamalarınıza daha fazla işlevsellik getirebilirsiniz. Uygulamalar arasında geçiş yapmaktan kaçının ve yükseklik, pusula, yapılandırılabilir veri alanları ve daha fazlası ile kişiselleştirerek daha fazla bilgi görüntüleyebilirsiniz.
 

Gelişmiş İzleme
İster kaydedilen bir rotada takip edin ya da yeni bir rota planlayın, eTrex ünitesi ihtiyacınız olan takip etme özelliklerine sahiptir. Kullanıcılar noktalar arasındaki süreyi ve mesafeyi tahmin etmek için yüksek ve alçak yükseklik noktalarını görebilirler ya da bir iz boyunca yer alan yol noktalarını (başlangıç, bitiş ve yüksek/düşük yükseklik) kaydedebilirler.
 

eTrex Kalitesi
eTrex, dünya çapında kabul görmüş GPX dosya formatında veri kaydeder, böylece PC uygulamalarının bir çoğu ile uyumludur; Garmin’in ücretsiz yolculuk planlama yazılımı olan BaseCamp ile birlikte kullanıldığında en iyi şekilde çalışır.
Dünya genelinde bir veritabanı, geliştirilmiş arayüz ve omurga montajı için eklenmiş destek içermektedir.
Tabiat güçlerine dayanabilir – toz, kir, nemlilik veya su.
GPS konumunuzu hızlıca ve doğru bir şekilde belirler ve sık bitki örtüsünde ve derin kanyonlarda bile konumunuzu korur.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ 

Boyutlar : 5.4 x 10.3 x 3.3 cm
Ekran Boyutları : 3.6 x 4.3 cm; Diyagonal : 5.6 cm (2,2")
Ekran Çözünürlüğü : 128 x 160 pixels
Ekran Özellikleri : Transflektif
Ağırlık : 141.7 g
Batarya : 2 AA pil (pakete dahil değildir)
Batarya çalışma süresi : 25 saat
Su geçirmezlik : Var
Yüksek hassasiyetli GPS alıcısı : Var
RoHS versiyonu : Var
Genel dünya haritası : Var
Türkiye Haritası : Yok
Topografya Haritası : Yok
Harita ekleyebilme özelliği : Yok
Harici hafıza : Yok
Nokta kayıdı : 1000
İz kayıdı : 10000 noktadan oluşan 100 iz
Rota kayıdı : 50
Otomatik yönlendirme (dönüş uyarıları) : Yok
Elektronik pusula : Yok
Barometrik altimetre : Yok
Geocaching modu : Var
Outdoor GPS oyunları : Yok
Av/Balık takvimi : Var
Ay ve Güneş bilgisi : Var
Medcezir tablosu : Var
Alan hesaplama : Var
Custom POIS (ilgi noktaları ekleyebilme özelliği) : Var
Birimler arası transfer (benzer cihazlar kablosuz olarak, bilgi paylaşabilme) : Yok
Fotoğraf çekebilme özelliği : Yok
Dokunmatik Ekran : Yok 

Paket içeriği : Garmin eTrex 10 cihaz, USB bağlantı kablosu, Türkçe kullanım kılavuzu. (Pakete piller dahil değildir.)FIRSATLAR


KATEGORİDE ÇOK SATANLAR