Garmin inReach Explorer+ El Tipi GPS

Garmin inReach Explorer+ El Tipi GPS

Ürün Kodu : 91400859
5.814,13 TL
Havale/EFT: 5.232,72 TL


Kolay Değişim
%100 Müşteri Memnuniyeti
Orijinal Ürün
İade Garantisi

GPS Navigasyonuna Sahip El Tipi Uydu Alıcıları
  • %100 global İridium uydu kapsamı, her yerden iki yönlü metin mesajı özelliği sunar (uydu aboneliği gerektirir)

  • 7/24 arama ve kurtarma izleme merkezine etkileşimli bir SOS mesajı gönderin

  • Konumunuzu izleyin, aile ve arkadaşlarınızla paylaşın

  • Mobil cihazlarla eşleştirerek¹ ücretsiz Earthmate® uygulamasını indirilebilir haritalara², U.S. NOAA tablolarına, renkli havadan görünümlere ve daha fazlasına erişmek için kullanın

  • inReach Explorer+ cihaz ekrandan GPS rotalarına sahip önceden yüklenmiş DeLorme® TOPO haritaların yanı sıra dahili bir dijital pusula, barometrik altimetre ve ivme ölçer eklemesi yapar

Medeniyetten uzaklarda macera yaşamaya gidebilirsiniz, ancak bir inReach SE+ veya inReach Explorer+ taşıdığınız sürece asla erişim dışında kalmazsınız. Bu el tipi uydu alıcıları, sevdiklerinin gönül rahatlığından ödün vermeden daha ileriye gitmek ve daha fazla şey deneyimlemek isteyen dış mekan severler için tasarlanmıştır. inReach, karada, suda veya havada her seyden uzaklaşmayı seven herkes için taşra deneyimlerinden uluslararası maceralara kadar iletişim, konum paylaşımı, navigasyon ve kritik SOS fonksiyonları sunar.
 

Her Yeri Keşfedin. Her Yerde İletişim Kurun.
 

Iridium uydu ağının dünya çapındaki kapsamını kullanan ve her yere gidebilen bu taşınabilir cihazlar, her yerde herhangi bir telefon numarası veya e-posta adresiyle mesajlaşabilmenizi sağlarken aynı zamanda yolculuğunuzun ilerlemesini izlemek ve paylaşmak için GPS'i kullanır. Aynı zamanda sosyal medyada paylaşım yapabilir ve hatta sahada inReach-to-inReach biçiminde iletişim kurabilirsiniz.

Riskli bir durumdaysa inReach'i 7/24 izleme merkezine bir SOS göndermek, acil durumunuzun ne olduğu konusunda mesaj gönderip almak ve yardımın yola çıktığı konusunda onay almak için kullanabilirsiniz.
 

Baz İstasyonu Yok mu? Telefon Hizmeti Yok mu? Sorun Yok.
 

inReach SE+ ve Explorer+ tümüyle bağlı kalmanız için gereken tüm araçları sunar. Bir baz istasyonunun kapsama alanı içinde olmak veya sınır bölgelerinde veya kesinti yaşayan alanlarda sorunlu bir kapsama alanında olmak hakkında endişelenmenize gerek yoktur. inReach alıcınız her yerde ve her zaman çalışır – böylece asla kapsama alanı dışında da olmazsınız, erişim alanı dışında da.
 

Nerede Olduğunuzu İzleyin ve Paylaşın
 

inReach SE+ veya Explorer+ cihazınızın izleme fonksiyonunu açın, aile ve arkadaslarınızın kendi bilgisayarları veya mobil cihazlar üzerinde web tabanlı MapShare® portalını kullanarak ilerlemenizi izleyebilmelerini sağlayın. inReach cihazı önceden seçilen zaman aralıklarında ara noktalar gönderir, böylece takipçiler nerede olduğunuzu çevrimiçi biçimde izleyebilir. Aynı zamanda inReach ünitenize sinyal yollaması için MapShare'i kullanmaları ve GPS konumunuzu görmeleri, hareketlerinizi takip etmeleri ve sizinle seyahatiniz boyunca mesajlaşabilmeleri için arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Hatta MapShare sayfanızı bir blog, web sitesi veya sosyal medyaya ekleyebilirsiniz.

Mobil Cihazınızla Eşleştirin
 

Daha da fazla kapasite ve kullanışlılık için ücretsiz Earthmate® uygulaması inReach el tipi cihazınızı Bluetooth® üzerinden uyumlu Apple® veya Android™ cihazınızla¹ senkronize eder, böylece sınırsız haritalara, hava görüntülerine ve U.S. NOAA tablolarına ulaşabilirsiniz. Earthmate ayrıca tüm inReach özelliklerini eşleştirilmiş mobil cihazınız üzerinde rahat bir şekilde kullanabilmenizi de sağlar. Daha kolay mesajlaşma için inReach cihazınızı telefon kişi listenizle eşleştirerek birkaç tuşa dokunmak yoluyla herkese, her yerden ulaşabilirsiniz.
 

Her Yerde Hava Durumunu Öğrenin
 

Opsiyonel inReach hava durumu tahmini hizmeti, doğrudan inReach cihazına, Earthmate uygulamasıyla eşlestirilmiş uyumlu akıllı telefona veya tablete detaylı güncellemeler sunar, böylece yolda karşınıza çıkabilecek koşullardan haberdar olursunuz. Temel ve premium hava durumu paketleri sunulur. Ve güncel konumunuz için veya seyahat planınızdaki herhangi bir ara nokta veya varış noktası için hava durumu güncellemeleri talep edebilirsiniz.

SOS Mesajınıza Kim Cevap Verecek? GEOS Verecek.
 

GEOS acil durum çözümleri ve izlemesi konusunda dünya lideridir. Şimdiye kadar 140'tan fazla ülkede kurtarma çalışmalarına destek vererek bu süreçte çok sayıda yaşam kurtarmıştır. Ve SOS mesajınıza cevap vermek, cihazınızı izlemek ve bölgenizdeki acil durum ekiplerini ve uygun kişileri bilgilendirmek için yılın 365 günü 7/24 bekleme halindedir. Yardım yola çıktıktan sonra GEOS sizinle mesajlaşmaya ve durumunuz çözülene kadar size güncellemeleri ve kritik bilgileri sunmaya devam edecektir.
 

Size Hangi inReach Uygun?
 

Uydu bağlantı cihazları olarak hem inReach SE+ hem de Explorer+ aynı mesaj özellikleri sunar. Ancak farkları, GPS navigasyon kısmında ortaya çıkar. inReach SE+ temel grid navigasyonu sunmak ve ara noktaları, temel konumları işaretlemenize, ilerlemenizi izlemenize ve üsse geri dönmek için bıraktığınız izleri takip etmenize izin vermek için GPS'i kullanırken inReach Explorer+ bir adım ileriye giderek size önceden yüklenmis TOPO haritaları ve doğrudan ünite üzerinde görülebilen ara nokta rotalarına sahip bir harita üzerinden tam bir GPS kılavuzluğu sunar. Ayrıca Explorer+'nin içerdiği dahili bir dijital pusula, barometrik altimetre ve ivme ölçer de yolda veya arazide, her yerde doğru bilgileri alabilmenizi ve konumunuzu koruyabilmenizi sağlar.

Ekonomik, Esnek Uydu Yayın Planları
 

Iridium ağına erişmek ve inReach SE+ veya Explorer+ cihazınızla iletişim kurmak için aktif bir uydu aboneliği gereklidir. Kullanım seviyenize bağlı olarak yıllık bir sözleşme paketini veya aylık, esnek bir abonelik planını seçebilirsiniz.
 

Sınırsız Bulut Depolaması ve Seyahat Planlaması Dahildir
 

Her inReach cihazı rotalar ve ara noktalara sahip seyahatler planlayabilmeniz, önceden ayarlı mesajlar ve hızlı metinler oluşturabilmeniz, cihaz ayarlarınızı senkronize edebilmeniz ve yönetebilmeniz, aygıt yazılımınızı güncelleyebilmeniz, ek TOPO haritaları indirebilmeniz, sosyal medya hesaplarınızı bağlayabilmeniz, tüm konum izleme verilerinizi depolayabilmeniz ve daha fazlası için bulut tabanlı bir portala ücretsiz erişimle birlikte gelir.

Sert Taşra Koşullarına Uygun Üretilmiştir
 

inReach SE+ ve Explorer+ sertlikleri, sağlamlıkları, darbeye dayanıklılıkları ve IPX7 su geçirmezlik özelliğiyle neyle karşılaşırsanız karşılaşın yola devam etmenizi sağlamak için üretilmiştir. Dahili, şarj edilebilen lityum pil her iki ünitede de standart olarak gelir, böylece her çalışma modunda uzun bir pil ömrüne güvenebilirsiniz (10 dakikalık izleme modunda 100 saate (varsayılan mod); 1 saniyelik kayıt yapan 10 dakikalık izleme modunda 75 saate; 30 dakika aralıklı güç tasarrufu modunda 30 güne; ve bekleme modunda 3 yıla kadar). Standart microUSB güç kablosu veya opsiyonel araç içi 12 V sarj cihazıyla şarj edin.TEKNİK ÖZELLİKLERİ :
 

Boyutlar : 2.7" x 6.5" x 1.5" (6.8 x 16.4 x 3.8 cm)
Ağırlık : 213.0 gr
Su Geçirmezlik : IPX7
Pil : Şarj edilebilir dahili lityum-iyon
Ekran Tipi : Yarı iletken renkl TFT ekran
Ekran Boyutu : 1.4"G x 1.9"Y (3.5 x 4.7 cm); 2.31" diag (5.9 cm)
Ekran Çözünürlüğü : 200 x 265 piksel
Pil Ömrü : 10 dakikalık izleme modunda 100 saate kadar (varsayılan); 1 saniyelik kayıt ile 10 dakikalık izleme ile 75 saate kadar; 30 dakikalık aralıklarla güç tasarrufu modunda 30 güne kadar; ve kapalıyken 3 yıla kadar
Bellek/Geçmiş : 2GB
Yüksek Hassasiyetli Alıcı : Var
Arayüz : USB
Harita Ekleyebilme : Var
Yol Noktaları/Favoriler/Konumlar : 500
Rotalar : 20
Önyüklemeli Haritalar : Var
Barometrik Altimetre : Var
Pusula : Var (eğim kompanzasyonlu 3 eksenli)
Kamera : Yok
Ek Özellikler 1 : Wireless uyumlulu: Var (Bluetooth®) | 7 gün 24 saat arama ve kurtarma izleme merkezi ile etkileşimli bir SOS tetikleme: Var | SMS ve e-postayla kısa mesaj gönderme ve alma | Diğer InReach kullanıcılarıyla mesaj gönderip alma, konum paylaşma: Var
Ek Özellikler 2 : Web tabanlı MapShare® portalında arkadaşlarınızla ve ailenizle yer paylaşma: Var | Mevcut lokasyon ve planlanan varış yerinin hava durumu tahminini talep et: Var | Özel metin mesajlaşması için sanal klavye: Var
Ek Özellikler 3 : Yolculuk sırasında MapShare portalına yol işaretleri gönderin: Var | Gelişimi görmek için arkadaşlarınızın ve ailenizin MapShare portalına rota seçimi gönderin: Var