Garmin Monterra Android Sistemli El Tipi GPS | El Tipi GPS | Elektronik | DenizDukkani.com - Yat, Yelken ve Tekne Malzemeleri, Balık Malzemeleri, Deniz Motoru, Şişme Bot, Her Çeşit Deniz Malzemesi

Kategoriler

El Tipi GPS | Garmin Monterra Android Sistemli El Tipi GPS | 010-01065-01 |  |

TÜKENDİ

El Tipi GPS | Garmin Monterra Android Sistemli El Tipi GPS | 010-01065-01 |  |

TÜKENDİ

El Tipi GPS | Garmin Monterra Android Sistemli El Tipi GPS | 010-01065-01 |  |

TÜKENDİ

Garmin Monterra Android Sistemli El Tipi GPS

Kargoya veriliş süresi: 
3 Gün
İNDİRİM!
12%
8.655,02 TL
7.612,16 TL (KDV Dahil)
Havale İndirimli Fiyatı :
6.850,94 TL
Vade Farksız 6 Taksit :
6x1.268,69 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok
GPS Haritalama Powerhouse ile Android OS WIFI
  • 4" çift yönlü, güneş ışığında okunabilir, sağlam mineral cam ekran ile çoklu dokunmatik ara birim
  • Google Play’deki aplikasyonlar için Android OS
  • 8 MP autofocus (otomatik odak) kamera ve 1080p HD video ile otomatik geotagging (coğrafi etiketleme), LED flaş/fener
  • Daha iyi bir konumlama için yüksek hassasiyetli GPS/GLONASS alıcısı
  • Çoklu 3D haritaları için 3D MapMerge (harita birleştirme)
Monterra; Android OS’nin kullanışlılığı ile haritalamayı birleştiren GPS cihazını sağlayan tam özellikli bir Wİ-Fi’dir. Monterrra’nıza PeakFinder (zirve bulucu), yıldız takım çizelgeleri ve balistik hesaplayıcı gibi aplikasyonları Google Play’den indirebilirsiniz. Ofisinizi çalışma sahasına uzatmak için ArcGIS ve yapı tahmincisi gibi daha profesyonel aplikasyonlara erişebilirsiniz.  Sağlam ve dayanıklı Monterra, gittiğiniz her yere uyumlu ve dayanacak güce sahiptir.
 
3D MapMerge (harita birleştirme)
Özel 3D haritalamasıyla, Monterra harika bir haritalama cihazıdır. Örneğin TOPO ve BirdsEye Satellite gibi 2 haritayı birleştirin ve her iki haritayı 3D olarak görüntüleyin. Tepeler, vadiler, göller ve ormanlar gibi zengin yapılar göreceksiniz. Çoklu dokunmatiği kullanarak, 3D haritayı zumlayın, panoramik kullanın, döndürün.
 
Kaliteli Fotoğraflar
Monterra; canlı ve geotagged (coğrafi etiketli) fotoğraflar çeken dahili 8 MP autofocus (otomatik odak) kameraya ve LED flaşlı/fenerli 1080p HD video kameraya sahiptir. Fotoğrafları ve videoları kolayca bilgisayarınıza indirebilir veya Garmin Adventures aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Monterra’da ayrıca dahili bellek ve 64 GB’a kadar yükseltilebilen microSD kart yuvası mevcuttur.

Güçlü Pil, Harika Ekran
Monterra son teknoloji ürünü çift pil sistemine sahiptir. Tekrar şarj edilebilen lityum-iyon pil takımını (cihaza dahildir) veya AA pillerini kullanabilirsiniz cihaz harici bir güce takıldığında lityum-iyon takımı şarj eder. 4" renkli çoklu dokunmatik ekran, ekran parlaklığını arttırmak için LED arka ışığıyla birleştirilmiş gün ışığı ve çevrenin ışığını kullanır.  Ayrıca arka ışığı kullanmayarak güç tasarrufu sağlayabilirsiniz.
 
İmkanlarınızı Geliştirin
Monterra’da 3 eksenli elektronik pusula ile ivmeölçer ve sabit durduğunuzda bile gideceğiniz yönü gösteren gyro bulunur. Kalibre edildiğinde, barometrik altimetre (yükseklikölçer) takibi, yüksekliğinizi saptamak için basınçta değişir. Değişen hava şartlarını gözlemlemenize yardımcı olacak barometrik basıncı işaretlemek için de kullanabilirsiniz.
UV sensörü, gün ışığına maruz kalma seviyesini size bildirir özellikle yüksekliklerde (her 1000ft’de yoğunluk %5 artar) ve parlak, yansıtıcı yüzeylerde ( kar, su, vs.) güneşin zararından kaçınabilirsiniz. Yüksek hassasiyetli –WAAS ve GLONASS- GPS alıcısı sayesinde, Monterra yönünüzü daha doğru bir şekilde konumlandırır ve GPS lokasyonu derin kanyonlarda ve gizli sığınma yerlerinde bile devamlılık sağlar.
 
Kablosuz Paylaşın
Wi-Fi, ANT+, Bluetooth ve NFC ile Monterra datalarınızı, haritalarınızı, noktalarınızı, yollarınızı, rotalarınızı ve geocache (coğrafi önbellek) diğer kablosuz cihazlara göre 50 kat daha hızlı paylaşmanızı sağlar. Ayrıca BaseCamp ile çalışma sahanızdan fotoğraflar ve datalar paylaşabilir veya direk olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 
Milyonlarca Geocache (coğrafi önbellek) ve Harita Yükleyin
BirdsEye Satellite Imagery/kuş bakışı uydu görüntüsünü (üyelik gerekli) ekleyin ve yola koyulun. Trailhead Serisi TOPO haritalarını ekleyin ve Pasifik Zirvesi Yürüyüşü ve Appalachian Yürüyüşü gibi ünlü gezileri keşfedin. Yada GIS- temel haritasını yükleyin ve işe gidin.

Monterra milyonlarca geocache’yi saklayabilir. OpenCaching üzerinden cache (önbellek) indirin. GSAK üzerinden cacheleri yükleyin. Favori Android aplikasyonunuzu kullanın. Her bir cache için tüm geocache özellikleri mevcuttur. Tüm açıklamaları, ipuçlarını ve kayıtları okuyun. Cache fotoğraflarına bakın. Cacheleri büyüklük, bölge, zorluk ve tipine göre ayırın. CHiRP’e bağlanın.
 
Radyo
Monterra’nın içindeki FM radyo ve NOAA hava durumu radyosu sayesinde önemli bilgileri (veya eğlenceyi) asla kaçırmayın. Konumunuzla ilgili uyarılardan ve saatlerden haberdar olun. Kulaklıkla dinleyin veya hoparlör açarak tüm gurubunuzla paylaşın.
 
Bir Sonraki Gezinizi Planlayın
Haritaları, noktaları, rotaları ve yolları düzenleyip görmenizi sağlayan bir yazılım olan BaseCamp ile yeni maceralara atılın. Arkadaşlarınız, aileniz veya size eşlik eden yoldaşlarınızla paylaşmak için Garmin Adventures oluşturun. BaseCamp; düzey çizgilerini, yükseklik profillerini ve topografik (arazi bilgisi) harita datalarını 2D veya 3D olarak bilgisayar ekranınızda gösterir. BirdsEye Satellite Imagery (kuş bakışı uydu görüntüsü) ile cihazınızı eşleştirdiğinizde sınırsız sayıda uydu görüntüsünü cihazınıza aktarabilirsiniz.
 
İstediğiniz Yere Monteleyin

Uyumlu monteleri sayesinde Monterra; ATVlerin üzerinde, teknelerde, portatif olarak veya arabanızda kullanmanız için tasarlanmıştır. Sesli bilgi sistemi için otomobil montesini veya motosiklet ve ATV için rugged monteyi kullananın.

 

 

 

Boyutlar 2.9" x 5.9" x 1.4" (7.48 x 14.96 x 3.63 cm)
Ekran Boyutları 2"W x 3.5"H (5.06 x 8.93 cm); 4" diag (10.2 cm)
Ekran Çözünürlüğü 272 x 480 piksel
Ağırlık 11.7 oz (331 g) lityum-iyon pil akımıyla birlikte; 13.2 oz (375 g) 3 adet AA pilleriyle birlikte (dahil değildir)
Batarya Şarj edilebilir lityum-iyon pil (dahildir) veya 3adet AA pilleri (dahil değildir); NiMH veya Lithium tavsiye edilir
Batarya çalışma süresi Yaklaşık 16 saat (lityum-iyon); yaklaşık 22 saat( AA piller)
Su geçirmezlik Var
Yüksek hassasiyetli GPS alıcısı Var
Harita ekleyebilme özelliği Var
Barometrik altimetre Var
Geocaching modu Var
Av/Balık takvimi Yok
Dokunmatik Ekran Var
Kamera Var (8 megapiksel ile autofocus ve 1080p/30fps video; LED flaş; otomatik geo-tagging)
Önceden yüklenmiş haritalar Navcity Türkiye Sokak Detaylı Haritası ve Türkiye Topografya Haritası
Arabirim USB
Suda Batmama Özelliği Yok
Dahili Hafıza 6 GB (Temel dünya haritası)
Özel Haritalara Uyumlu Var
Özel POIs (ilgi alanınız olan noktaları ekleyebilme özelliği) Var
Garmin Connect™ uyumlu (analiz ve paylaşım yapabileceğiniz bir sosyal ağ web sitesi) Var
Otomatik Rotalama Var  (detaylı yollar için opsiyonel haritalama)
Elektronik Pusula Var  (3 eksenli)
Ekran Tipi Parlak, transflektiv 65k renkli TFT, çift yönlü dokunmatik ekran; gün ışığında okunabilir
Takip Günlüğü 10,000 nokta, 200 kayıtlı yol
Resimli Navigasyon (Coğrafi Etiketli Fotoğraflara Götürür) Var
Resimli Navigasyon (Coğrafi Etiketli Fotoğraflara Götürür) Var
Güneş ve Ay Bilgisi Yok
Gelgit Çizelgesi Yok
Yüz Ölçümü Hesaplaması Var
Üniteden Üniteye Aktarım (Benzer Üniteler Arasında Kablosuz Olarak Data Paylaşır) Var
Resim Gösterme Var
Kablosuz Bluetooth Teknolojisi Var
Wi-Fi Bağlantısı Var
ANT+ Bağlantısı Var
GNSS Destekleme Var (GPS + GLONASS)
Near Field Communication (NFC) Var
Mikrofon Var
Multimedia (Ses/Video) Destekleme Var (MP3 player, video player, etc.)
UV Sensör Var

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor