Garmin Tactix GPS'li Kol Saati | El Tipi GPS | Elektronik | DenizDukkani.com - Yat, Yelken ve Tekne Malzemeleri, Balık Malzemeleri, Deniz Motoru, Şişme Bot, Her Çeşit Deniz Malzemesi

Kategoriler

El Tipi GPS | Garmin Tactix GPS'li Kol Saati | 010-01040-20 |  |

TÜKENDİ

El Tipi GPS | Garmin Tactix GPS'li Kol Saati | 010-01040-20 |  |

TÜKENDİ

El Tipi GPS | Garmin Tactix GPS'li Kol Saati | 010-01040-20 |  |

TÜKENDİ

Garmin Tactix GPS'li Kol Saati

Kargoya veriliş süresi: 
15 Gün
4.448,62 TL (KDV Dahil)
Havale İndirimli Fiyatı :
4.003,75 TL
Vade Farksız 6 Taksit :
6x741,44 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Taktix GPS Navigatörü + ABC Saati 

  • Otomatik ayarlama yapılabilen yükseklik ölçer, barometre ve 3 eksenli pusula ile yüksek hassasiyete sahip GPS
  • Çizilmeye dayanıklı, kıvrımlı mercek yansımayı önler
  • Yeşil LED ile negatif mod sıvı kristal ekranı
  • Başlangıç noktanıza geri seyretmek için TracBack özelliğiAraziye hazır olan tactix yüksek hassasiyette bir GPS navigatörü olmasının yanı sıra, antrenman, keşif ve daha fazlası için özellikler ile donatılmış ABC saatidir. İçerisinde, yükseklik ölçer, barometre, 3 eksenli pusula ve 1000 yolnoktası, 10000 iz noktası ve TracBack özellikleri ile takip cihazı vardır. Dışında, su geçirmezdir(50 metreye kadar), mat siyahtır ve gece görüşünde parlamayacak olan yeşil bir LED arka ışık ile yansıma yapmayan bir ekrana sahiptir.

Planlayın, Seyredin, İzleyin

tactix rotaları oluşturmanızı, 1000 yolnoktasını(ralli noktaları, LZler veya potansiyel kamp alanları gibi) kaydetmenizi ve hareket halindeyken GPS ekmek kırıntısı izlerini(iz kayıtları) kaydeder. Bir iz ya da rota boyunca bulunan koordinatlara doğru, yol noktalarına doğru ya da seçilen herhangi bir rota boyunca seyredebilirsiniz. TracBack özelliği önceden kaydedilen bir iz kaydı boyunca sizi geriye doğru yönlendirir, böylece taktik antrenman seyrinin, kamp alanının, iz başlangıcının sonuna kadar ya da zorlayan koşullarda bile aracın güvenliği için yolunuzu kolayca bulabilirsiniz.
BaseCamp ve BaseCamp Mobile özelliklerini kullanarak yolculukları planlayın ve maceralarınızı arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşın. Tactix izleri, yol noktalarını, rotaları diğer uyumlu Garmin aygıtları veya akıllı telefonlarla kablosuz olarak paylaşmak için hem ANT+ özellikleri hem de Bluetooth özelliği ile donatılmıştır.

Yükseklik Ölçer, Barometre ve Pusula

tactix gerçek zamanlı bilgi sağlamak için ABC sensorları ile donatılmıştır(yükseklik ölçer, barometre ve pusula). Yerleşik yükseklik ölçer yükseliş ve inişi doğru izlemek için yükseklik verisi sağlarken, barometre hava basıncındaki kısa vadeli değişiklikleri göstererek hava değişikliklerini tahmin etmek için kullanılabilir. 3 eksenli elektronik pusula siz hareket edin ya da etmeyin rotanızı korur.
tactix GPS alıcısını kullanarak ABC sensörlerini otomatik olarak ayarlar ve ayrıca konuma göre saati ayarlar. Son derece doğru bir ısı derecesi okuması için, onu tempe harici ısı derecesi sensörü ile eşleştirin.

Performansı Ölçün 

tactix mesafe, ritim, hız ve kaloriler gibi gerçek zamanlı performans verisi sunar, böylece maceralarınız sırasında ve sonrasında ilerlemenizin bir kaydını tutabilirsiniz. Tactix iç mekan veya dış mekan kullanımı için kalp atış hızı monitörümüz, hız/ritim bisiklet sensörümüz ve ayak muhafazası ile uyumludur.

En Zor Koşullara Karşı Koyacak Şekilde Tasarlandı 

tactix darbelere karşı sağlam olmak için güçlü bir dış kaplamayı çizilmeye karşı koymak için mineral bir cam mercek ile birleştirir. Yeşil LED arka ışığı olan büyük bir LCD ekrana ve dayanıklı poliüretan bir bilekliğe sahiptir. 50 metreye kadar su geçirmezdir ve GPS modunda(ayarlara göre) 50 saate kadar ve saat modunda 5 haftaya kadar pil ömrüne sahiptir.

Taktikten ilham aldı ve araziye hazır 

Tamamı siyah, sağlam ve dayanıklı tasarımı takımın arazide kullandıkları taktik üniteleri tarafından manda altına alınmış katı gereksinimler tarafından esinlenilmiştir. Çizilmeye dayanıklı, kıvrımlı merceği sağlamdır ve yansımayı önler. U.S Dalgalar özelliği ve Jumpmaster modu hem karada hem suda çalışan ve hava kökenli çalışmalar için çok değerlidir. Yeşil arka ışığı konumunuza ya da görüşünüze gölge düşürmeyecektir( ve gece görüşü gözlükleri ile parlamayacaktır).

Sıradan Bir Saatten Daha Fazlası 

tactix alarmlar, tonlar, titreşim alarmları, süre ölçer, kronometre ve aynı anda bir çok zaman dilimini görüntüleme özelliği olan dünya saati gibi temel saat özelliklerinin yanı sıra, güneş/ay bilgisi ve avlanma/balık tutma takvimi de içerir. VIRB ve VIRB Elite hareket kameralarını bile kontrol eder. 


Boyutlar 1.9" x 1.9" x .7" (4.9 x 4.9 x 1.7 cm) 
Ekran Boyutları 3.1 cm diameter 
Ekran Çözünürlüğü 70 x 70 piksel
Ekran Özellikleri Transflektif, monokrom LCD(negatif mod siyah) 
Ağırlık 3.19 oz (90.6 g) 
Batarya Şarj edilebilir lityum-iyon 
Batarya çalışma süresi 50 saate kadar(GPS modu); 3 hafta(sensör modu); 5 hafta(saat modu) 
Yüksek hassasiyetli GPS alıcısı Var
Iz nokta kaydı 
10,000 nokta, 100 kayıtlı iz

Barometrik altimetre Var
Av/Balık takvimi Var
Dokunmatik Ekran Yok
Kamera Yok
Arabirim Usb
Suda Batmama Özelliği Yok
Yol Kaydı/Favoriler/Yerler 1000
Özel Haritalara Uyumlu Yok
Özel POIs (ilgi alanınız olan noktaları ekleyebilme özelliği) Var
Garmin Connect™ uyumlu (analiz ve paylaşım yapabileceğiniz bir sosyal ağ web sitesi) Var
Elektronik Pusula Var (eğim telafi eden 3 eksenli) 
Resimli Navigasyon (Coğrafi Etiketli Fotoğraflara Götürür) Yok
Güneş ve Ay Bilgisi Var
Üniteden Üniteye Aktarım (Benzer Üniteler Arasında Kablosuz Olarak Data Paylaşır) Var
Resim Gösterme Yok
Ek Özellikler Saat fonksiyonları: saat, tarih, alarm, süre ölçer, zaman kaydedici, çanlar ve titreşim
Fitness fonksiyonları sunları içermektedir: koşu ve bisiklete binme için kullanıcı profilleri, Otomatik Duraklatma, Otomatik Tur, alarmlar, kalp atıl hızı, mesafe, adım, kaloriler, turlar, ritim ve daha fazlası için kişiselleştirilebilir veri alanları
Deneyimli hava dalışçıları, özellikle ordudakiler için Jumpamster özelliği. Bir atlama sorumlusunun yüksek yükseklik bırakma noktasını(HARP) hesaplamak için, askeri talimatları takip eder ve barometreyi ve elektronik pusulayı kullanarak istenen etki noktasına(DIP) doğru seyretmeye başlamak için zıpladığınızda otomatik olarak tespit edebilir.
 Bu USB yıyğın bellek aygıtı Windows XP ya da daha yeni ve Mac OS X 10.4 ya da daha sonraki versiyonlar ile uyumludur. 
Veritabanı Var
Önceden yüklenen haritalar Yok
Yerleşik hafıza 20 MB
Veri kartlarını kabul eder Yok
Otomatik rota izleme(yollarda dönüşten dönüşe rota izleme) Yok
Yer önbellek dostu Var(Kağıtsız)
Dalga tabloları Var
Bölge hesaplaması Var

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor