İma Pugachev's Cobra 001 9cm 12gr Suni Yem

İma Pugachev's Cobra 001 9cm 12gr Suni Yem

Ürün Kodu : 96000454
185,00 TL
160,00 TL %14 İndirimli
Havale/EFT: 144,00 TL


Kolay Değişim
%100 Müşteri Memnuniyeti
Orijinal Ürün
İade Garantisi

İma Pugachev's Cobra 001 9cm 12gr

Özel renk ile Türkiye sularında kendini ispatlamış su üstü WTD aksiyonlu suni yem. Sert ve dalgalı sularda WTD aksiyonu bozulmayan bir sahte.

90mm uzunluğu ve 12gr ağırlığı ile stoklarımızda. 

Deniz levreği avcılığında en başta anavatanı Japonya olmak üzere bir çok bölgede kullanıcıların ilk tercihi.
Haklı bir yere ve üne sahip bu model yüksek bilgi ve beceri sahibi olan teknik detayların bilgesi Nakamura’nın ustalık eseridir. Ava sadece onunla gitmeniz bile sizi her koşulda avantajlı duruma getirecektir.

Geliştiriciler tarafından yapılan araştırma ve çalışmalarda genel olarak açık deniz, sığ sular, kayalık alanlar, liman ve barınak alanlarında yaşam süren yemlik balık popülasyonlarının davranış özellikleri incelenmiş, yüzüş karakterleri gözlemlenmiş ve boy ortalamaları alınmış. Bu gözlemlere ek olarak deniz levreklerininde davranış biçimleri ve yemlik balıklara verdikleri tepkiler ve bilhassa beslenme periyoduna girmiş levreklerin hangi koşullarda yemlik balıklara saldırdıkları en ince ayrıntısına kadar incelenmiş ve dijital ortamlarda simule edilmiştir.
Bilim adamları tarafından yapılan araştırmalar bize dünya denizlerinde bulunan yemlik balık popülasyonun % 85 oranında su yüzeyinin hemen altında yada yüzeye çok yakın bulunduğunu göstermiştir. Bu durum avcıların bir çoğunun su yüzeyine neden çok yakın avlandıklarını gayet net bir biçimde aktarmaktadır.
Pugachev’s Cobra sessiz bir su üstü sahtesidir. Ama aslında değildir. Yüzüş esnasında levreğin kolaylıkla fark edebileceği ve kolay bir av izlenimi oluşturan omurga ve pulların çıkardığı yüzüş esnasında ürettiği bir frekansı simüle etmektedir.
Bu frekansa ek olarak balığı dipten ya da uzaktan kolaylıkla kendine çağırabilecek birde kuyruk vurgusu vardır. Her yana yatış esnasında kuyruk gerisinde 0 noktasından başlayarak genişleyen bir su üzeri dalga frekans izi bırakarak avcı balığın kendisini takip etmesine olanak tanır.
Suda beklerken cobra pozisyonunda bekleyen bu model sadece küçük kamış darbeleri ile sarım yapmadan olduğu yerde levrek saldırılarına olanak sağlar.
Pugachev’s Cobra esasen bir sub-surface sahtedir ve ana aksiyonu slide’dır. Yüzüş esnasından zig-zag değil sağa ve sola keskin kayarak yatış sergiler. İşte bu esnada ortaya muhteşem kuyruk frekansı çıkar.
Tüm bunlar bir araya gelince suya yapışık şekilde yüzen Pugachev’s Cobra ıskalama oranı çok yüksek olan su üstü sahteleri arasında levreğin vakumu sırasında kolaylıkla ağız içine yerleşerek görevini yerine getirmekte ve diğer tüm su üstü sahtelerinde açık ara başarı yüzdesi ile en ön plana çıkmakta.
30 yada 40 cm yüksekliğe kadar dalgada rahatlıkla kullanılabilen ürün küçük mükemmel dinamik gövde yapısı sayesinde rüzgara karşı side cast (yandan atış) ile oldukça tatminkar mesafelere ulaşabilmekte.
90mm ve 12 gram ağırlığında ki modeli medium seçeneklere kadar tüm kamışlar ile dere ağızları, dalgalı sahiller, yatık sular, kayalık kıyılar kısaca siz nerede isterseniz orada kullanabilirsiniz.
Bu rakipsiz ve efsane model sadece Türkiye’ye özel 3 farklı ek renk seçeneği olan Poison Ivy serisi ile sizler için.


FIRSATLAR


KATEGORİDE ÇOK SATANLAR