x
Şişme Bot, Deniz Motoru ve Kanolar dışındaki tüm kategorilerde 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim

StingRay Airo Motor Kanadı

Ürün Kodu : 95136456
3.176,45 TL
Havale Fiyatı : 3.017,63 TL %5  İndirim
Daha Fazla STINGRAY
Daha Fazla Motor Kanadı
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Airo

Tasarımlarının doğası gereği, pervane ebatları teknenin ihtiyacına göre küçük, orta veya büyük boyutlarda olabilir. Küçük pitch’li pervaneler, düşük süratlerde tork ve hızlanma için iyi sonuçlar vermekte ancak yüksek süratlerde teknenin hızlanması biraz yavaş kalmaktadır. Büyük boyuttaki pervaneler ise yüksek süratlerde daha iyi hızlanmakta ancak kalkışta ve tekneyi kaydırmaya başlarken ağır kalmaktadır. Teknelerin çoğu ortalama pitch’de pervane ile donatılmıştır, kaymaya çabuk geçiş, hızlanma ve hızla son sürate erişme konusunda mükemmel değildirler.

StingRay Airo motor kanadı, şişme bot ve tanderlardaki küçük 4 HP motorlardan, 350 HP'e kadar motorlara takılabilen çok yönlü, 2 parçalı motor kanadı için pazar talebini karşılamak üzere yaratıldı. 4 delik açılarak monte edilir.

StingRay™ 'in kanatları su basıncını stabilize ederek, teknede stabil ve güvenli bir sürüş sağlar. Tekneler V şeklindeki tasarımları itibariyle yalpalanma yapar. Bu tehlikeli yandan yana sallanış kontrolü ve performansı düşürür. StingRay™ yalpalanmayı önler. StingRay™ motor kanadı ile teknenin kaymaya başlama süresi yarıdan fazla azalır. StingRay™ Kolay montaj imkanı sunar.
 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.