x
Şişme Bot, Deniz Motoru ve Kanolar dışındaki tüm kategorilerde 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
İçerik Menü

Teslimat ve Kargo

SİPARİŞ GÖNDERİMİ

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. DenizDukkani.com ilgili birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. DenizDukkani.com'da yer alan ürünlerden mağaza stoğumuzda mevcut olanlar (sitede aksi belirtilmiş olanlar hariç) 1 iş günü içinde stoktan sevk edilmektedir. Tedarikçi deposunda bulunan ürünler ise 5 iş günü içinde sevkedilmektedir. Pazar günleri ise sevkiyat yapılamamakta ve pazartesi kargoya teslim edilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı DenizDukkani.com sorumlu tutulamaz.

KARGO FİRMASI

Siparişlerinizin gönderimi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılmaktadır. Sevkiyat için başka bir kargo firması isteğiniz maalesef kabul edilmeyecektir.

KARGO ÜCRETİ

Kargo ücreti toplam sepet tutarına göre değişiklik göstermektedir.

  • Türkiye sınırları içinde 1000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Kanolar, fiber tabanlı botlar ve tekneler ücretsiz kargo kapsamında değildir! , bu ürünlerin kargo tutarları ayrıca hesaplanır.
  • Sipariş tutarınız 1000 TL nin altında ise kargo ücreti olarak 95 TL ödersiniz. Bu ücret, sipariş anında sizden tahsil edilir. Siparişinizi teslim alırken ayrıca bir kargo ücreti ödemezsiniz.
  • Sitemizde bulunan bazı ürünler yukarıda belirtilen kargo ücretleri dışında tutulmaktadır. Bu ürünlerin kargo koşulları ürünün detay sayfasında belirtilmektedir.

TESLİMAT SÜRESİ

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren 1-3 iş günüdür*. Siparişiniz, belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı Yurtiçi Kargo firması tarafından yapılmaktadır.

Sevk adresi olarak girdiğiniz adres, köy, kasaba veya adalar bölgesinde ise veya kargo firmasının dağıtım alanı dışında olan bir bölgede ise paketiniz vaat edilen süre içinde size ulaşmayabilir. Servis günlerini ve daha fazla bilgiyi ancak kargo firmasından öğrenebilirsiniz.

KARGO TAKİBİ

Siparişinizin durumunu "Hesabım" başlığı altında yer alan "Siparişlerim" sayfasında görebilirsiniz. "Tedarik sürecinde" ifadesi siparişinizdeki bir ya da daha fazla adet kalem ürünün henüz hazır olmadığını ve depodan bize ulaşması için beklediğimizi ifade eder. "Siparişiniz Hazır" ifadesi siparişinizin toplanıp paketlendiğini ve faturası ile birlikte kargoya verilmek için beklediğini ifade eder. "Kargoya verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan seçmiş olduğunuz kargo firmasına verildiğini ifade eder.

EKSİK VE HASARLI ÜRÜNLER

Paketinizi kargo firmasından teslim alırken mutlaka kontrol ediniz, üzerinde hasar olduğunu tespit ederseniz kargoyu getiren görevlinin yanında paketi açıp hasarla ilgili tutanak tutturmanız gerekmektedir, hasarı telafi edebilmemiz için bu işlem gereklidir.

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa "İletişim" sayfamızdan sipariş numaranızı içeren ve durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede konuyla ilgili cevap verilecektir. Dilerseniz 4447309 numaralı telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz. Paketinizi teslim aldıktan sonra ürünlerde herhangi bir sorun tespit ederseniz, sorunlu ürünlerle ilgili fotoğraf çekerek durumu anlatan bir email atabilirsiniz ve bizi konuyla ilgili telefonla arayabilirsiniz. Sorunla ilgili size en kısa sürede geri dönülecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.