x
Şişme Bot, Deniz Motoru ve Kanolar dışındaki tüm kategorilerde 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim

StingRay Stinger Motor Kanadı

Ürün Kodu : 95136455
5.535,20 TL
Havale Fiyatı : 5.258,44 TL %5  İndirim
Daha Fazla STINGRAY
Daha Fazla Motor Kanadı
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Stinger

Tasarımlarının doğası gereği, pervane ebatları teknenin ihtiyacına göre küçük, orta veya büyük boyutlarda olabilir. Küçük pitch’li pervaneler, düşük süratlerde tork ve hızlanma için iyi sonuçlar vermekte ancak yüksek süratlerde teknenin hızlanması biraz yavaş kalmaktadır. Büyük boyuttaki pervaneler ise yüksek süratlerde daha iyi hızlanmakta ancak kalkışta ve tekneyi kaydırmaya başlarken ağır kalmaktadır. Teknelerin çoğu ortalama pitch’de pervane ile donatılmıştır, kaymaya çabuk geçiş, hızlanma ve hızla son sürate erişme konusunda mükemmel değildirler.

StingRay'in Stinger'ı estetik, performans ve HP uygulama yelpazesinde artışla, Classic Junior modeli üzerine yükseltme olarak tasarlanmıştır. 4 HP’den 300 HP’e kadar dıştan takma motorlar ve stern drive’lar için tasarlanmıştır. StingRay Stinger, daha küçük tekneler ve motor kurulumları için önemli bir kaldırma sağlarken, daha büyük tekne ve motor kurulumları ile gelişmiş kalkış ve maksimum en yüksek hız sağlar. En son hidrofoil teknolojisi ve stiline sahiptir. 40 HP altına 2 delikle monte edilirken, 40 HP üzerine montajda delik açma gerektirmez.

StingRay™ 'in kanatları su basıncını stabilize ederek, teknede stabil ve güvenli bir sürüş sağlar. Tekneler V şeklindeki tasarımları itibariyle yalpalanma yapar. Bu tehlikeli yandan yana sallanış kontrolü ve performansı düşürür. StingRay™ yalpalanmayı önler. StingRay™ motor kanadı ile teknenin kaymaya başlama süresi yarıdan fazla azalır. StingRay™ Kolay montaj imkanı sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.