x
Şişme Bot, Deniz Motoru ve Kanolar dışındaki tüm kategorilerde 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim

Stingray XPI Junior Motor Kanadı

Ürün Kodu : GRP5505
4.340,10 TL
Havale Fiyatı : 4.123,10 TL %5  İndirim
Daha Fazla STINGRAY
Daha Fazla Motor Kanadı
Renk Seçiniz :
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

StingRay™ Motor Kanadı

XPI Junior

Tasarımlarının doğası gereği, pervane ebatları teknenin ihtiyacına göre küçük, orta veya büyük boyutlarda olabilir. Küçük pitch’li pervaneler, düşük süratlerde tork ve hızlanma için iyi sonuçlar vermekte ancak yüksek süratlerde teknenin hızlanması biraz yavaş kalmaktadır. Büyük boyuttaki pervaneler ise yüksek süratlerde daha iyi hızlanmakta ancak kalkışta ve tekneyi kaydırmaya başlarken ağır kalmaktadır. Teknelerin çoğu ortalama pitch’de pervane ile donatılmıştır, kaymaya çabuk geçiş, hızlanma ve hızla son sürate erişme konusunda mükemmel değildirler. 

StingRay™ XPI bu pervane fonksiyonlarını ortadan kaldırmak üzere
tasarlanmıştır XPI, kıç tarafa yukarı ve baş tarafa aşağı kuvvet uygulayarak
küçük çaplı pervane ihtiyacını ortadan kaldırır; teknenin daha gelişmiş ivme ile %50’e daha fazla hızlanmasını sağlar. Tüm bu dengeleme hareketleri ile %30 - %40 yakıt tasarrufu sağlar. XPI aynı zamanda yalpalama, dalıp çıkma gibi hareketleri de önleyerek kayakçılara da çok yardımcı olur.

Siyah, beyaz veya gri renkleri mevcuttur. 75 HP’e kadar dıştan takma motorlar için tasarlanmıştır.StingRay 'in kanatları su basıncını stabilize ederek, teknede stabil ve güvenli bir sürüş sağlar. Tekneler V şeklindeki tasarımları itibariyle yalpalanma yapar. Bu tehlikeli yandan yana sallanış kontrolü ve performansı düşürür. StingRayyalpalanmayı önler. StingRay motor kanadı ile teknenin kaymaya başlama süresi yarıdan fazla azalır. StingRay Kolay montaj imkanı sunar. 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.