x
Şişme Bot, Deniz Motoru ve Kanolar dışındaki tüm kategorilerde 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim

Stingray XRIII Motor Kanadı Junior

Ürün Kodu : GRP183
10.284,15 TL
Havale Fiyatı : 9.769,94 TL %5  İndirim
Daha Fazla STINGRAY
Daha Fazla Motor Kanadı
Model :
Renk Seçiniz :
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

StingRay™ Motor Kanadı XRIII Junior

Yeni StingRay™ XRIII ile üretici Marine Dynamics, tamamen dengelenmiş bir ürüne, çok daha düzgün ve etkili hidrodinamik profile, daha az dirençli ve daha fazla teknik avantajlara, radikal olarak gelişme gösteren görüntüsü ve hayranlık uyandıran stili ile ulaşmıştır. XRII yeni bir radikal yol ile dizayn edilerek birleştirilmiş, buna bağlı olarak kuyruğa delik açılmasına ihtiyaç kalmamıştır.

XRIII´ün eşsiz “Vice-Lock MountTM” sistemi kurulumun yaklaşık 5 dakikada
içerisinde ve sadece bir tornavida ile yapılmasına izin verir. Motor üzerinde bir tek delik açılmasına dahi gerek duyulmaz.

XRIII , pahalı Off-shore teknelerinde kullanılan tünel-pervane teknolojisi ile
benzerlik gösteren saldırgan bir görüntüye sahiptir. Sürtünmeyi en az seviyede daha verimli tutabilmek için kıvrımlı kanat ucları pervaneye yakın ve direnci azaltmak için köşe kenarları oyuntuludur.

75 HP´e kadar dıştan takma motorlar için tasarlanmıştır.

StingRay™ 'in kanatları su basıncını stabilize ederek, teknede stabil ve güvenli bir sürüş sağlar. Tekneler V şeklindeki tasarımları itibariyle yalpalanma yapar. Bu tehlikeli yandan yana sallanış kontrolü ve performansı düşürür. StingRay™ yalpalanmayı önler. StingRay™ motor kanadı ile teknenin kaymaya başlama süresi yarıdan fazla azalır. StingRay™ Kolay montaj imkanı sunar. StingRay™ XRIII monte işleminde motora delik delme gereksinimini ortadan kaldırır. Sınıfında tek olan “Vice-Lock Mount” sistemi beş dakikada montaj imkanı sağlar, ihtiyaç olan tek şey bir tornavidadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.