x
Şişme Bot, Deniz Motoru ve Kanolar dışındaki tüm kategorilerde 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim

Victron Cyrix Mikro İşlemci Kontrollü Akü Birleştirici

Ürün Kodu : GRP10775
2.413,50 TL
Havale Fiyatı : 2.292,82 TL %5  İndirim
Daha Fazla VICTRON ENERGY
Daha Fazla Akü Ekipmanı
Seçenek1 :
Voltaj :
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Cyrix akü birleştirici, akülerden biri önceden ayarlanan voltaja ulaştığında aküleri otomatik olarak paralel bağlayan (akünün şarj edildiğini gösterir) ve voltaj minimum şarj seviyesinin altına düştüğünde bağlantıyı kesen (bir veya daha fazla akünün şarj edildiğini gösterir) mikro işlemci kontrollü, dayanıklı bir röledir. Cyrix akü separatörleri, diyot izolatörler yerine mükemmel bir şekilde kullanılabilir. Bu ürünün temel özelliği, neredeyse hiç voltaj kaybının görülmemesi sayesinde, alternatör veya akü şarj cihazlarının çıkış voltajının arttırılmasına gerek olmamasıdır.

 
Marş aküsünün önceliğini arttırmak; Tipik bir kurulumda, alternatör doğrudan marş aküsüne bağlanır. Aksesuar akü ve baş taraf servo motoru ile diğer akülerin her biri, marş aküsüne Cyrix akü birleştiricilerle bağlıdır. Cyrix marş aküsünün bağlantı voltajına ulaştığını algıladığında devreye girerek, diğer akülerin paralel şarj edilmesini sağlar.
 
İki yönlü voltaj algılama; Cyrix, bağlı olan iki akünün da voltajını algılar. Böylelikle aksesuar akü bir akü şarj cihazıyla şarj edilirken de devreye girer. Acil durumlarda paralel bağlantı ;Cyrix, aküleri el ile paralel bağlamak için bir anahtarla da devreye sokulabilir. Bu işlev, marş aküsünün hasar sebebiyle deşarj olduğu acil durumlarda özellikle fayda sağlar.

 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.